Kierownik ds sprzedaży i marketingu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6600 - 7600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dyrektor SPZOZ „Uzdrowisko Sopot” ogłasza nabór na stanowisko :
Kierownika ds. Sprzedaży i Marketingu
Podstawowe obowiązki:
  • opracowanie i realizacja strategii marketingowej,
  • kierowanie podległym zespołem,
  • inicjowanie oraz implementacja nowych projektów marketingowych i promocyjnych,
  • planowanie i nadzorowanie realizacji kampanii produktowych i wizerunkowych,
  • dokonywanie analizy rynku i analizy polityki cenowej usług i produktów oferowanych przez SPZOZ,
  • zamieszczanie informacji na stronie internetowej SPZOZ,BIP, Facebook,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami,
  • udział w przygotowaniu ofert na realizację świadczeń w postępowaniach ogłaszanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach związanych z realizacją umów
    z kontrahentami instytucjonalnymi oraz stron internetowych kontrahentów instytucjonalnych – NFZ i ZUS,
  • nadzór nad właściwą organizacją i funkcjonowaniem recepcji,
  • nadzór i koordynacja spraw kulturalno – oświatowych,
  • rozwój i wdrażanie strategii marketingowej,
  • nadzór nad działaniami medialnymi, komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną,
  • współpraca z przedstawicielami świata biznesu i nauki,
  • planowanie i koordynacja kampanii marketingowych,
  • pozyskiwania nowych odbiorców usług,
  • aktywne pozyskiwanie partnerstw i patronatów dla prowadzonych działań,
  • monitoring rynku oraz badanie efektywności prowadzonych działań,
  • kreowanie i wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań marketingowych,
  • ścisła współpraca z dyrekcją oraz pozostałymi działami.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, zarządzanie,
  • staż pracy 3 lata,
  • doświadczenie zawodowe w dziale marketingu, promocji, sprzedaży
  • terminowość i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności komunikacyjne i łatwość budowania pozytywnych relacji,
  • znajomość rynku i dostępnych narzędzi marketingowych,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie,
  • nieposzlakowana opinia.
Mile widziane:
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole, który ceni sobie współpracę, rozwój i pozytywną energię,
  • realizację ciekawych projektów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity (ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci; refundacja zakupu okularów korekcyjnych),
Warunki pracy:
  • pełen etat,
  • umowa o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia uzgodnienia,
  • przewidywany termin zatrudnienia: październik 2023,
  • miejsce pracy: Sopot
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • mile widziane referencje,

Numer ogłoszenia: 65449115

Aktualizacja: 14.09.2023