Kierownik Działu Spedycji Drogowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • koordynowanie pracą zespołu spedytorów drogowych (FTL, LTL, FCL)
  • nadzór nad realizacją usług dla Klientów pozyskanych przez Dział Handlowy
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie wycen usług transportowych
  • optymalizacja procesów i kosztów transportu drogowego
  • współudział w kreowaniu nowych rozwiązań
Wymagania:
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość rynku transportowego
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej, jak i zespołu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dogodną lokalizację z dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • dobry klimat pracy w młodym zespole
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie pakietu Multisport
  • imprezy integracyjne
Informacje o firmie
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 250 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.