Kierownik Gastronomii

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.
Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z  sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                  Kierownika Gastronomii
                                                     Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
 • Koordynowanie i prowadzenie zmian w obiekcie
 • Czynna obsługa gości obiektu
 • Dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, szkolenie zespołu
 • Dbałość o utrzymanie kosztów na założonym poziomie
 • Współpraca w zakresie działań promocyjnych i sprzedażowych
 • Przygotowywanie i rozliczanie grafików pracy
 • Negocjowanie warunków realizacji imprez okolicznościowych
Nasze wymagania:
 • Doświadczenie w prowadzeniu gastronomii
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność kierowania zespołem
 • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany
 • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
 • Wysoka kultura osobista
 • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 • Znajomości systemu HACCP oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji  w wymaganych obszarach kontroli, przestrzeganie zasad BHP
To oferujemy:
 • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole i nowoczesnym obiekcie
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy:  [ukryte] z dopiskiem Kierownik Gastronomii Stary Maneż. 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 64602772
 • Data wyróżnienia: 30.06.2022
 • Data wprowadzenia: 01.12.2021
 • Aktualizacja: 08.07.2022