Kierownik Hali Produkcyjnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Nr ref: 11/2022

Firma reklamowa QUADLAND z siedzibą w Pępowie k/ Żukowa zajmująca się produkcją i montażem reklam podświetlanych, kasetonów, tablic i pylonów informacyjnych w różnej wielkości i formie, podświetlanych liter przestrzennych, zabudów reklamowych oraz produkcją i montażem banerów, billboardów oraz folii reklamowych

                                   poszukuje Pracownika na stanowisko:
                                           Kierownik Hali Produkcyjnej­­­­­­

Zadania:

  • Organizowanie pracy i procesów produkcyjnych, koordynowanie działań,  nadzór nad kilkuosobowym zespołem produkcyjnym oraz montażowym,
  • Przygotowanie planów produkcyjnych we współpracy z kierownictwem
  • Zapewnienie ciągłości i płynności produkcji, poprzez  monitorowanie stanów magazynowych
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych i podejmowanie działań korygujących,
  • Optymalizacja kosztów pracy
  • Kontrola czasu pracy, efektywności pracy i przestrzegania zasad BHP podległego zespołu
  • Współpraca z innymi działami firmy
Oczekiwania:
  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu  produkcyjnego i/lub montażowego
  • Wysoki poziom kompetencji związanych z zarządzaniem zespołem produkcyjno- montażowym oraz organizacją produkcji
  • Wykształcenie min. średnie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
       Mile widziana kreatywność, podejmowanie działań innowacyjnych oraz
       usprawniających pracę podległego zespołu

 Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i rezultatów
  • możliwość aktywnego udziału w rozwoju organizacji
  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • praca w zgranym  zespole opartym o współpracę i nastawienie na rezultaty
  • finansowe oraz pozamaterialne czynniki motywacyjne
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na opisanym stanowisku prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e–mail: [ukryte] w tytule wpisując „Kierownik Produkcji”  bądź telefonicznie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Quadland Wojciech Kałużny, ul. Obrońców Wybrzeża 10c/55, 80-398 Gdańsk
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Quadland zgadzasz się na przetwarzanie przez Quadland Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: biuro@quadland.pl

Aktualizacja: 16.05.2023