Kierownik Kategorii/ Category Manger

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Kategorii/Category Manager/Commodity Manager
Miejsce pracy: Małkowo, ul. Pałacowa 9

Opis stanowiska:
  • Realizacja celów strategicznych firmy w obrębie podległej kategorii zakupowej.
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych dotyczących cen i warunków zakupów u dostawców krajowych i zagranicznych
  • Analizowanie i zawieranie umów z dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych i alternatywnych dostawców oraz ustalania lepszych warunków współpracy z obecnymi dostawcami.
  • Przeprowadzanie procesu kwalifikacji i oceny dostawców.
  • Tworzenie i składanie zapytań ofertowych oraz zamówień do dostawców.
  • Kontrola terminowej realizacji zamówień z wykorzystaniem dostępnych narzędzi (spotkania z dostawcami, telekonferencje, eskalacja zagrożeń u dostawcy, zlecenie expeditingu przez firmy zewnętrzne itp).
  • Udział w audytach dostawców i organizacja spotkań z dostawcami.
  • Udział w spotkaniach rozpoczynających projekty, czyli kick-off meeting.
  • Autoryzacja zamówień oraz dokumentów finansowych.
  • Działania na rzecz wykorzystania elementów ze stanu magazynowego oraz elementów nierotujących
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych, rocznych i innych wymaganych w obrębie prowadzonej kategorii zakupowej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale zakupów
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kategorią zakupową
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność budowania właściwych relacji biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość IFS będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych ok. 25 % czasu
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"  bądż  wysyłanie CV bezpośrednio na adres mailowy [ukryte]
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.