Kierownik Magazynu

Dodane 12 stycznia 2018

Baluo to powstały z pasji i doświadczenia startup działający w branży budowlanej, który stawia sobie za cel kreowanie trendów w budownictwie.  Mamy ambitne plany oraz jasną i precyzyjną strategię ich realizacji.  Aby osiągnąć sukces potrzebujemy sporej dawki talentu, takiego jak Twój. Sprawdź co możemy Tobie zaoferować, oraz czego oczekujemy. Obecnie dla naszej centrali w Gdyni poszukujemy pracownika na stanowisko:
                                             KIEROWNIK MAGAZYNU
Opis stanowiska:
Kierownik Magazynu odpowiadał będzie za zarządzanie magazynem naszej firmy i jego należyte prowadzenie, co obejmowało będzie następujące zadania:
  • opracowanie planu organizacji magazynu (wybór docelowych urządzeń i rozwiązań, określenie zasad pracy)
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • współdziałanie z innymi działami firmy w zakresie prowadzenia zakładowej kontroli produkcji
  • dbanie o płynność obiegu dokumentacji magazynowej (dokumenty sprzedażowe, druki wydania i przyjęcia towaru, itp.)
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień
  • transport i składowanie towarów na terenie magazynu
  • praca wózkiem widłowym
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy magazynowej (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu WMS
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w systemie jednozmianowym (w godzinach 7 - 15 lub 8 - 16)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • swobodę w zakresie sposobu organizacji własnej pracy
  • możliwość realizacji nowych / własnych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzysty model rozwoju zawodowego prowadzący od obecnie zajmowanego stanowiska, aż do roli członka zespołu zarządzającego firmą
  • pracę w przyjaznym środowisku zawodowym opartym na modelu organizacji turkusowej

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Ogłoszenie wyróżnione
Baluo Piotr Rampczyk
Gdynia
Północna 10
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 15 dni (do 02.02.2018)
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Kontakt

Miasto
Pomorskie
Ulica i nr
Północna, 10
a...@baluo.pl Wyświetl e-mail
NIP
5840954632
  • Numer ogłoszenia: 61127848
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2018
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 15 stycznia 2018
  • Wyświetleń: 220
  • Wyświetleń na liście: 5 108