Kierownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma Kupper Glass poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Produkcji działu przygotowania i obróbki aluminium.

Informacje o firmie
KUPPER GLASS sp. z o. o. sp. k. to firma rodzinna, której początki sięgają 1990 roku. Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm wypracowany w trakcie wieloletniej działalności, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów w zakresie produkcji oraz montażu ścian szklanych.

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad pracą podległego personelu.
  • nadzór nad bieżącą produkcją
  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów.
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego.
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP.

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie techniczne.
  • doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji.
  • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym.
  • znajomość zasad zarządzania jakością

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie od 7000 zł brutto miesięcznie (lub więcej w przypadku bogatego doświadczenia),
  • realną możliwość wzrostu i rozwoju w strukturach organizacji,
  • park maszynowy na zaawansowanym technicznie i technologicznie poziomie
  • duża samodzielność w działaniu
Aplikacje prosimy przesyłać na adres [ukryte] wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska.
W celu zapoznania się z profilem działalności firmy zapraszamy na naszą stronę: www.kupper.pl oraz profil Facebook: www.facebook.com/kupperglass

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65118777
  • Data wyróżnienia: 09.12.2022
  • Data wprowadzenia: 02.12.2022
  • Aktualizacja: 02.12.2022