Kierownik Projektu / Project Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki Elektrotechnika, Automatyka, Okrętownictwo lub pokrewne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży stoczniowej (mile widzianej okrętowej)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność do pracy na projekcie zagranicznym
Obowiązki:
  • zarządzanie projektem (organizowanie, monitorowanie i weryfikacja realizacji projektu)
  • prowadzenie kontroli budżetu projektu
  • nadzór i organizacja pracy podległego zespołu
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi jak i wewnętrzny
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dodatkowe szkolenia
  • pracę na projektach w Polsce oraz za granicą
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego
INFORMACJE DLA KANDYDATÓW:

Jeżeli jesteś zainteresowany, przyślij nam swoje dokumenty na adres p...@an-el... Wyświetl e-mail  lub w formie elektronicznej za pomocą naszej strony internetowej: http://www.an-elec.pl/praca/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę An-Elec Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutniczej 40 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści

Informacje o firmie
Istniejemy na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, VCA**, VRO.
Wiele zrealizowanych projektów w kraju i za granicą.

NASZE DOŚWIADCZENIE:
Wykonywaliśmy prace dla takich firm jak: Chevron, SMT, Croon, Emri, Scana Zamech, Stocznia Północna, Stocznia Gdynia SA, Stocznia Gdanska Remontowa, Stocznia Gdynska Remontowa, Stocznia Marynarki Wojennej, Etmal, Szczecinska Stocznia Remontowa Gryfia SA

CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA:
Wieloletnie doświadczenie w branżyelektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami, które otrzymała nasza firmą bądź jej pracownicy
  • SCC** (VCA**)
    Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Europa Zachodnia.
    Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Benelux.
  • ISO 9001-2008
    Projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji elektrycznych dla przemysłu i budownictwa.
  • VRO
    Zarządzanie pracownikami, płacami oraz zagadnieniami finansowymi zgodne z wymogami określonymi w normie NEN 4400-2.
  • Świadectwa Kwalifikacyjne VCA
    Nasi pracownicy pracujący na projektach zagranicznych posiadają certyfikaty VCA.
  • Rzetelna Firma
    Certyfikat przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma - aktualna informacja o solidności i wypłacalności firmy.
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka / Elektryka,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 60705774
  • Data wyróżnienia: 6 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 1 września 2017
  • Aktualizacja: 16 kwietnia 2018
  • Wyświetleń: 3 169
  • Wyświetleń na liście: 204 666