Kierownik Recepcji w hotelu w pasie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik

Prawdzic Resort&Conference w Gdańsku Jelitkowie szuka Kierownika Recepcji:

Zakres zadań:
  • rozliczanie dokumentów recepcyjnych
  • weryfikowanie i nadzorowanie rezerwacji indywidualnych
  • w razie potrzeby praca zmianowa w recepcji
  • tworzenie ofert na pobyty grupowe i odpowiadanie na zapytania
  • współpraca z Kierownik służby pięter i z innymi działami hotelowymi
  • zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • ustalenie dziennej i tygodniowej strategii cenowej
  • analiza potrzeb, oczekiwań i opinii gości oraz wprowadzanie rozwiązań satysfakcjonujących gości i podnoszących jakość usług
  • rozwiązywanie sytuacji problemowych
  • odpowiedzialność za motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
  • zapewnienie efektywnej współpracy i komunikacji z innymi działami hotelu
  • odpowiedzialność za zwiększenie przychodów poprzez realizację strategii sprzedażowych
  • nadzór nad funkcjonowaniem programów lojalnościowych oraz osiąganiem założonych celów
  • kontrola systemów internetowych
  • przygotowanie miesięcznych raportów oraz statystyk
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem recepcji na stanowisku kierowniczym w hotelu zbliżonym standardzie i wielkości
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemu operacyjnego
  • umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i szkolenia pracowników
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania i utrzymywania bardzo dobrych relacji z gośćmi
  • preferowane wyższe wykształcenie w obszarze hotelarstwa i turystyki
Oferujemy:
  • pracę w inspirującym hotelu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy