Wróć do góry

Kierownik Restauracji/Sali bankietowej w Sopocie

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Gastronomia,
Eventy
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Restauracja / Sala bankietowa w Sopocie , rekrutuje na stanowisko Kierownik restauracji. Oczekiwane wieloletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Poszukujemy osoby z wysoką kulturą osobistą, z pasją oraz znakomitą organizacją pracy własnej. Spostrzegawczej i umiejącej odnaleźć się w istniejącym zespole. Obowiązki: nadzór nad bieżącą pracą restauracji, pilnowanie standardów i procedur, realizacja imprez okolicznościowych, eventów, bankietów, sporządzanie zamówień barowych, rozliczenia zmiany. Atutem będzie znajomość języka angielskiego. Oferujemy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ,uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia, Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywanie nowego doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie - tylko i wyłącznie w formie pisemnych ofert na adres email: [ukryte]  (CV, list motywacyjny). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65166840
  • Data wyróżnienia: 11.01.2023
  • Data wprowadzenia: 11.01.2023
  • Aktualizacja: 10.02.2023