Majster budowy / Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie

Firma BAUMAX Budownictwo zajmująca się realizacją stanów surowych, głównie w budownictwie mieszkaniowym poszukuje do pracy osoby na stanowisko: Majster Budowy / Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:
  • Nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi zgodnie z dokumentacją projektową, prawem budowlanym oraz zasadami BHP
  • Kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
  • Zarządzanie pracą podległych brygad
  • Kontrola kosztów prowadzonej budowy
  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów
  • Przygotowywanie obmiarów, przedmiarów, kalkulacji
  • Raportowanie do zarządu z postępu prac
  • Uczestnictwo w odbiorach budowy
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Uprawnienia budowlane - mile widziane
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników budowlanych
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzanie wiedzy i kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [ukryte]

Dowiedz się więcej : https://baumax-budownictwo.pl

Aktualizacja: 18.02.2024