Kierownik Sali

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Kierownik
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 19 dni temu

Obowiązki :
  • nadzorowanie pracy w restauracji
  • odpowiedzialność za organizację czasu pracy kelnerów/kelnerek
  • obsługa gości restauracji i dbanie o jakość obsługi klienta,
  • organizacja szkoleń, przyjęć, eventów, imprez okolicznościowych,
  • dbanie o porządek i estetykę na salach bankietowych, na restauracji, zapleczu
  • dbanie o wystrój oraz estetykę restauracji,
  • kontrola magazynu barowego,
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w gastronomii,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • wiedza barmańska i sommelierska,
  • znajomość języka angielskiego mile widziane,
  • umiejętność zarządzania kosztami w gastronomii,
  • umiejętność motywowania pracowników, delegowanie i rozliczanie ze zleconych zadań,
Oferujemy:
  • ciekawą pełną wyzwań pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość wdrażania własnych, kreatywnych pomysłów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • możliwość zakwaterowania,
Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV pod adres [ukryte]  w tytule pisząc "Aplikacja na stanowisko kierownik sali"
  • Numer ogłoszenia: 64205623
  • Data wyróżnienia: 19 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 6 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 15 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 913
  • Wyświetleń na liście: 24 282