Kierownik salonu sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk, al. Grunwaldzka 295

Główne zadania:
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży samochodów,
  • Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku,
  • Zarządzanie jakością obsługi klienta,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Nadzór nad formalną stroną zawieranych transakcji oraz jakością danych zawartych w CRM,
  • Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze,
  • Współpraca z Działem marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.
Oczekiwania względem kandydata:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika sprzedaży,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Orientacja na klienta i na realizację celów sprzedażowych,
  • Umiejętność analizowania sytuacji i planowania w krótko i długoterminowej perspektywie,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach związanych z branżą motoryzacyjną, na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego.
Osoba na tym stanowisku otrzyma:
  • Umowę o współpracę,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Pracę w doświadczonym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Dziękujemy za złożone aplikacje. Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.