Kitchen Porter - Zmywak - osobe do zmywania zastawy,szkła,sprzętow kuchennych 15zł netto od 15.10 na stałe

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Nowoczesny koncept gastronomiczny na 33 pietrze w Olivia Biznes Centre w Gdańsku Oliwie aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kitchen porter - Zmywak - zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych

Opis stanowiska:
Start od 15 pazdziernika lub 1 listopada.
Praca na rozne zmiany 10-18, 16-24 lub inne.
Zmywanie naczyń mechaniczne i ręczne, segregacja naczyń i sprzetów kuchennych w kuchni, utrzymanie czystości zaplecza zmywalni.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja do pracy oraz duże zaangażowanie w powierzane zadania,
  • odpowiedzialność, dokładność
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach wieczornych.
Oferujemy:
  • pracę w najwyzszych standardach światowych gastronomii
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny

Przez 3 miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę + pakiet medyczny
Wynagrodzenie 15zł/h netto

Osoby zainteresowane podjęciem stałej pracy prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie spotkania tel. 506819... Wyświetl numer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62892317
  • Data wprowadzenia: 21 września 2019
  • Wyświetleń: 146
  • Wyświetleń na liście: 2 952