Kompletowanie zamówień internetowych- 22.00- 6.00

Aktualizacja: 10 dni temu | Nr ref: NZL/05/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ - 22.00-4.00/5.00
Nr referencyjny NZL/05/19
Miejsce pracy: MORENA

Chcesz pogodzić  pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Jesteś rodzicem i szukasz pracy dodatkowej?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy minimum 3 dni w tygodniu w godzinach 22.00-4.00/5.00 (możliwość pracy również w weekendy),
  • Chęć do pracy,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

OBOWIĄZKI:
  • Kompletowanie zamówień internetowych,
  • Prace porządkowe na magazynie,
  • Pakowanie i skanowanie zamówień.

OFERUJEMY:
  • Pracę w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal centrum Gdańska,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym NZL/05/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualizacja: 12 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualizacja: 9 dni temu
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdańsk Morena
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Ważne jeszcze 10 dni (do 05.06.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport,
Medycyna / Farmacja / Weterynaria
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
583409 Zadzwoń
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Strzelecka 7B
r...@actio... Wyświetl e-mail
NIP
9571072492
www
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Poszukiwanie pracy we współpracy z ACTIO HR stanowi doskonałą alternatywę dla czasochłonnego przeszukiwania portali internetowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osobom poszukującym pracy jak również pracodawcom w swojej ofercie...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62536308
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2019
  • Aktualizacja: 22 maja 2019
  • Wyświetleń: 735
  • Wyświetleń na liście: 16 787
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS