KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ - jedna zmiana, umowa o pracę

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: PKZ/02/20

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hurtownia medyczna

Miejsce pracy: Gościcino

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednej zmiany,
  • Chęć do pracy,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:
  • Kompletowanie zamówień,
  • Pomoc przy rozkładaniu paczek,
  • Skanowanie towaru.

OFERUJEMY:
  • Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa plus premia,
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym PKZ/02/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63264477
  • Data wyróżnienia: 19 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 19 lutego 2020
  • Aktualizacja: 19 lutego 2020
  • Wyświetleń: 394
  • Wyświetleń na liście: 3 547