Kompletowanie zamówień - magazyn Szadółki

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Kontrola jakości / Audyt,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, pilnie poszukuje Pracowników do pracy przy kompletowaniu zamówień internetowych.

Lokalizacja: Gdańsk Szadółki, ul. Jabłoniowa

OFERUJEMY:
- pracę od zaraz, na min. 2 miesiące
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- stawka godzinowa 18,00zł/h brutto dla osób uczących się i 15,00zł/h brutto dla osób nieuczących się
- pracę zmianową (6:00-14:00 i 14:00-22:00)
- regularne wynagrodzenie
- umowę zlecenie lub umowę o pracę

WYMAGANIA:
- pełna dyspozycyjność
- chęci do pracy, odpowiedzialność
- gotowość do pracy na min. 2 miesiące

OBOWIĄZKI:
- kompletowanie zamówień internetowych
- pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
- prace porządkowe na terenie magazynu

Prosimy przesyłać CV na adres k...@grupa... Wyświetl e-mail z dopiskiem w temacie wiadomości "Magazyn Szadółki". Zachęcamy również do kontaktu osobistego w naszym biurze: Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska 14, piętro 1, czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 - 15:00.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62935781
  • Data wyróżnienia: 23 października 2019
  • Data wprowadzenia: 8 października 2019
  • Aktualizacja: 23 października 2019
  • Wyświetleń: 603
  • Wyświetleń na liście: 5 669