PRACE MAGAZYNOWE W MAGAZYNIE FARMACEUTYCZNYM 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Medycyna / Weterynaria
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu | Nr ref: KAM/05/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE- MORENA

Ogólne obowiązki pracownika:
  • transport materiałów,
  • prace porządkowe na magazynie,
  • przyjmowanie i rozkładanie towaru.

Wymagania:
  • wysoka sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
  • skrupulatność i zaangażowanie.
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w systemie zmianowym (6.00- 14.00 oraz 14.00-22.00).

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy link:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGM/05/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

  • Numer ogłoszenia: 62505447
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 6 maja 2019
  • Aktualizacja: 22 maja 2019
  • Wyświetleń: 1 641
  • Wyświetleń na liście: 26 925