Kompletowanie Zamówień

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.
Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, specjalizującego się w dystrybucji zabawek poszukujemy osób do KOMPLETOWANIA ZAMÓWIEŃ

Zakres obowiązków:

- Zebranie i przygotowanie zamówień.
- Sprawdzenie zgodności zamówienia.
- Kompletowanie zamówień na palety.

Wymagania:
- Dyspozycyjność od zaraz do końca lipca (godz. pracy 7.00 -15.00) - możliwość przedłużenia.

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- 15 zł brutto/h,
- Umowa zlecenia,
- Pracę "od zaraz".

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwaszczyńska

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62536119
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2019
  • Aktualizacja: 22 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 270
  • Wyświetleń na liście: 3 141