Kompozytorka naleśników /Gdynia lub Sopot

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Naleśnikarnia Fanaberia poszukuje entuzjastycznej i pełnej energii osoby dołączającej do naszego zespołu na stanowisko Kompozytorki Naleśników.

Jeśli jesteś kreatywna, lubisz pracować z jedzeniem i chcesz tworzyć smakowite i niezwykłe naleśniki, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:
-przygotowywanie i smażenie naleśników zgodnie z ustalonymi przepisami
-realizowanie  zamówień i zapewnienie, że wszystkie dania są podawane zgodnie z oczekiwaniami gości
-komponowanie składników i dekorowanie naleśników, aby zapewnić wizualną atrakcyjność
-zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy
-utrzymanie porządku, czystości oraz utrzymanie stanowiska pracy w należytej kondycji

Oferujemy:
-pracę na pełen etat (40 godzin tygodniowo) w elastycznym grafiku,
-konkurencyjne i rosnące wynagrodzenie,
-pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w branży gastronomicznej
-przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu,
-posiłek pracowniczy

Jeśli jesteś gotowa dołączyć do naszego zespołu i wprowadzić magiczne smaki do świata naleśników, prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres e-mail:
[ukryte]

lub zostawienie bezpośrednio w lokalu
w Sopocie ul. Dworcowa 7
lub
w Gdyni ul. Świętojańska 33

Czekamy na Ciebie!

Fanaberia jest miejscem z ponad 10 letnią tradycją w którym
kręcimy placki od serca ♥️

Lokalizacje:

Gdynia
Świętojańska 33
81-391 Gdynia
+  48 [ukryte]

Sopot
Dworcowa 7
81-704 Sopot

Aktualizacja: 31.05.2023