Konserwator-Mechanik Ładowarek teleskopowych/wózków widłowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 7900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- naprawy oraz konserwacje ładowarek teleskopowych
- wózków widłowych
- wdrażanie ulepszeń
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu
DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ
- doświadczenie w serwisowaniu ładowarek
- uprawnienia operatora
- prawo jazdy kat.B
OFERUJEMY
-umowę o pracę na pełen etat
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i kompetencji
- możliwość rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka
Informacje o firmie
PMP Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jest jedną z najprężniej rozwijających się
firm w regionie pomorskim w segmencie przeładunków. Wszystkie operacje przeładunkowe
prowadzone są za pośrednictwem specjalistycznych urządzeń i maszyn ciężkich, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Aktualizacja: 27.08.2023