Konserwator nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym
  • umiejętności "złotej rączki"
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód i narzędzia
  • znajomość podstaw hydrauliki, elektryki, prac ogólnobudowlanych
  • dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie, dokładność, dobra umiejętność organizacji czasu pracy
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe
Obowiązki:
  • regularna dbałość o techniczne utrzymanie nieruchomości
  • bieżąca współpraca z administratorami wspólnot mieszkaniowych
  • usuwanie skutków awarii
  • spisywanie stanu urządzeń pomiarowych
  • raportowanie w zakresie stanu technicznego nieruchomości i podejmowanych działań
  • współpraca z technicznymi serwisami zewnętrznymi

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń
  • możliwość elastycznej formy współpracy (etat, własna działalność)
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • udostępniamy lokal na warsztat
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail bądź przez formularz "aplikuj" poniżej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.”

  • Numer ogłoszenia: 60931953
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2017
  • Aktualizacja: 14 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 4 356
  • Wyświetleń na liście: 331 366