Konserwator Obiektu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Opis stanowiska:

- wykonywanie drobnych prac remontowych, montażowych i naprawczych;
- sprawna realizacja powierzonych zadań związanych z technicznym utrzymaniem obiektu;
- zdolność do pracy na wysokości powyżej 1m
- dbanie o utrzymanie porządku na terenie obiektu;
- wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- umiejętności manualne i zmysł techniczny;
- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kw

Zapraszamy do kontaktu kogoś kto lubi majsterkowanie i prace konserwacyjne :)

Informacje o firmie
Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World - lider w branży FEC (Family Entertainment Center) w Polsce. To największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki pod dachem. Nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Centrum powstało z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych oraz rodzinnym spędzaniu czasu, dlatego wszystkie atrakcje są tak zaprojektowane, aby dorośli mogli korzystać z nich razem z dziećmi. Loopy's World posiada własną restaurację, przygotowującą i serwującą pyszne, świeże i zdrowe dania.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64598454
  • Data wyróżnienia: 29.11.2021
  • Data wprowadzenia: 29.11.2021
  • Aktualizacja: 30.11.2021