Konserwator obiektu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 11000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie drobnych prac i napraw na obiekcie (gipsowanie, malowanie, tapetowanie, drobne prace hydrauliczne i elektryczne)
  • Usuwanie usterek
  • Kontrola stanu technicznego nieruchomości
  • Przeglądy oraz utrzymanie w dobrym stanie elementów nieruchomości
  • Komunikacja z Działem Technicznym Administratora
  • Regularny przegląd sprawności sprzętu, identyfikacja źródła usterek i awarii oraz proponowanie usprawnień by im zapobiegać
  • Wykonywanie innych prac konserwatorskich i porządkowych zleconych przez przełożonego zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami oraz obowiązującymi przepisami BHP i procederami firmy
  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV w zakresie obsługi urządzeń elektroenergetycznych
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Praca zmianowa - przyjmowanie zleceń także w systemie naprzemiennych dyżurów 24h
Nasze wymagania
  • Samodzielność w działaniu
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie technicznym
  • Umiejętności z zakresu - budowlanka, elektryka, hydraulika
  • Dbałość o szczegóły, praca na nieruchomościach klasy PREMIUM
  • Własny samochód
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, także w dni wolne od pracy i święta
Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze nieruchomości jako Konserwator

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65536847