Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych,
  • Podstawowa wiedza na temat funkcjonowania poszczególnych instalacji,
  • Umiejętność wykonywania pracy samodzielnie,
  • Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
  • Zapewnienie i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego hotelu,
  • Konserwacja i drobne naprawy instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej i klimatyzacji,
  • Usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie hotelu,
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych,
  • Dbanie o czystość na zewnątrz budynku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Kartę Multisport,
  • Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, obiekt wyposażony w nowoczesne systemy informatyczne, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restaurację, pokoje
    o wysokim standardzie, basen,
  • Stabilne wynagrodzenie.
Informacje o firmie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

Sadowa sp. z o.o. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk informuje, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych związanych z procesem rekrutacji jest Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, KRS nr 000... Wyświetl numer 2 (dalej: „Administrator”).
  2. Celami przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora jest prowadzenie procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko.
  3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest obowiązek wynikający z Kodeksu pracy dotyczący zbierania określonych danych lub obowiązek wynikający z przepisów prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych polegający na konieczności zidentyfikowana Pani/Pana jako podatnika. Podstawą prawną może być również Pani/Pana zgoda wyrażona na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia danych osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Administratorowi przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych, czyli podmiotami, którym Administrator może ujawniać dane osobowe mogą być:

  1. firmy księgowe lub audytorskie, które prowadzą rozliczenia księgowe, płacowe lub świadczą usługi audytorskie na rzecz Administratora,
  2. lekarze lub placówki medyczne, które prowadzą okresowe badania lekarskie lub inne podobne,
  3. banki,
  4. kancelarie prawne świadczące obsługę prawną Administratora,
  5. firmy informatyczne i firmy zapewniające wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Administratora.

  1. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie przekraczający 1 roku, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przechowywanie danych osobowych przez okres dłużysz, w szczególności w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacji.
  2. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne i faktyczne.
  3. W sytuacji, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  4. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego kontrolującego sposób przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Długie Ogrody
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62271046
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Aktualizacja: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 552
  • Wyświetleń na liście: 19 015