Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator/Konserwatorka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Utrzymywanie bardzo dobrego stanu budynku Marketu pod kątem konserwacji i drobnych napraw,
  • Nadzór nad terminowością przeglądów budynku i maszyn.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne np. elektryka, mechanika ,
  • Uprawnienia SEP do 1kV - warunek konieczny,
  • Uprawnienia UDT na podnośniki,
  • Zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw budynku, tzw. złota rączka ,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy,
  • Prywatną opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę MultiSport,
  • Wyprawki szkolne dla dzieci,
  • Pakiet szkoleń i certyfikaty,
  • Dofinansowanie do wakacji,
  • Zniżki na produkty firmowe,
  • Świetną atmosferę i dobre warunki pracy.