Konstruktor Elementów INOX i Aluminium

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Jeżeli masz ambicję, aby osiągać cele stanowiące wyzwania, oraz chciałabyś/chciałbyś współtworzyć zespół ekspertów w międzynarodowej branży luksusowych jachtów, to jest to oferta pracy dla Ciebie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek mechaniczny/mechatroniczny bądź pokrewny)
  • bardzo dobra znajomość programu SolidWorks (warunek konieczny)
  • znajomość oprogramowania AutoCAD
  • wiedza w zakresie projektowania konstrukcji nośnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamiczne podejście do wykonywanej pracy
Mile widziane:
  • znajomość konstrukcji jachtu/statku
  • znajomość dodatkowych programów graficznych, w tym 3D
Obowiązki:
  • projektowanie 3D konstrukcji ze stali / aluminium
  • opracowanie technologii wykonywania ww. elementów
  • tworzenie dokumentacji rysunkowej
  • opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
  • pomoc i doradztwo w trakcie procesu produkcji
  • kontrola prawidłowości wykonywanych konstrukcji / systemów
  • ogólnie rozumiane dbanie o interesy firmy i działanie mające na celu jej rozwój poprzez sumienne    i terminowe wykonywanie wyznaczonych zadań
Oferujemy:
  • pracę z prestiżową, luksusową marką
  • przyjazną atmosferę pracy z profesjonalistami
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realne możliwości rozwoju oraz branie udziału w ciekawych projektach
Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów „ na miarę”, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe wielokadłubowce przygotowywane są dla osób szukających najwyższej jakości, komfortu i elegancji. Innowacyjny design, doskonałe wykonanie, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jednostek sygnowanych marką Sunreef Yachts.
Adres
Gdańsk Śródmieście
Narzędziowców 33
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura / Projektowanie,
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61415514
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2018
  • Data wprowadzenia: 13 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 770
  • Wyświetleń na liście: 67 433