Ogłoszenie nieaktualne

Konstruktor Mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • projektowanie i optymalizacja prototypów oraz maszyn już funkcjonujących (dostosowywanie parametrów maszyn do oczekiwanych rezultatów, proces dostosowywania, ulepszania oraz weryfikacji wprowadzonych rozwiązań),
  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej, kalkulacji cenowych
  • nadzór merytoryczny nad projektami prowadzonymi w firmie
  • opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami
  • utrzymywanie kontaktów z działami produkcyjnym i wykonawczym
  • terminowe wdrażanie projektów
CZEGO OCZEKUJEMY
  • wykształcenia technicznego (preferowane wyższe: mechanika lub budowa maszyn)
  • doświadczenia w obszarze konstruowania linii technologicznych / budowy maszyn
  • bardzo dobrej znajomości środowiska CAD (preferowany SolidWorks)
  • analitycznego myślenia i kreatywności w projektowaniu
  • zaangażowania, sumienności, samodzielności w działaniu
  • umiejętności rzeczowej obrony swoich rozwiązań
  • umiejętności organizacyjnych oraz pracy pod presją czasu
  • gotowości do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości technicznego jęz. angielskiego
  • znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
CO OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • motywujący system premiowy
  • komfortową infrastrukturę biurową
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia w kraju i za granicą
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego
  • program MultiSport Benefit
  • darmowy wstęp na siłownię na terenie firmy
  • bezpłatne zajęcia z trenerem personalnym
  • pakiet świadczeń ZFŚS

Przesłanie aplikacji o pracę wraz z załącznikami jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez okres 3 miesięcy licząc od dnia zakończenia aktualnej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach, do aplikacji proszę dołączyć klauzulę o następującej treści: "Działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy licząc od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję (tj. łącznie do 9 miesięcy)."

Aktualizacja: 09.06.2023