Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konsultant ds. Obsługi Klienta TV Okazje

Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Wymagania:

Jeśli lubisz rozmawiać, praca przez telefon nie sprawia Ci problemu oraz dysponujesz minimum 4 godzinami dziennie, które spędzisz w naszym biurze, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Praca na projekcie polega na odbieraniu połączeń od klientów kanału TV Okazje i przyjmowanie zamówień oraz kontakt zwrotny z klientami chcącymi dokonać zakupu produktu z oferty.

Do wszystkich produktów jest dostęp w prostym w obsłudze systemie :)

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, który ustalasz raz w tygodniu, dzięki czemu pogodzisz bez problemu pracę z dodatkowymi zajęciami (minimum 4 h dziennie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w ramach ścieżki kariery
  • fajną stawkę godzinową oraz prowizję (doceniamy Twoją pracę)
  • dodatkowo konkursy, wyjścia integracyjne, kartę Multisport i wiele innych

Nie masz doświadczenia?

To nie problem!

Do pracy przygotuje Cię szkolenie, za które również otrzymasz wynagrodzenie.

Dołącz do nas!

Opis dodatkowy

CV możesz przesłać na adres p...@trans... Wyświetl e-mail z dopiskiem TV Okazje :)

Z dodatkowymi pytaniami zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 587... Wyświetl numer

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Kołobrzeska 32C
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (11) »