Konsultant ds. obsługi telefonicznej - Gdańsk

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 250
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Call center,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Na stanowisku Specjalisty ds. telefonicznej obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za udzielanie informacji klientom jednej z największych sieci telekomunikacyjnych.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!
 Zanim podejmiesz u nas zatrudnienie odbędziesz (w pełni płatne) szkolenie wstępne, które ma na celu kompleksowo przygotować Cię do pracy.

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczne udzielanie informacji na zapytania klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku (7-22),
  • zatrudnienie w myśl umowy o pracę, lub umowy zlecenie,
  • pensję składającej się z części podstawowej oraz premii,
  • konkursy z nagrodami rzeczowymi oraz wyjścia integracyjne dla naszych pracowników
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • Numer ogłoszenia: 62555224
  • Data wyróżnienia: 23 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2019
  • Aktualizacja: 14 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 355
  • Wyświetleń na liście: 16 312