Konsultant ds. Obsługi Ubezpieczeń

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • obsługa telefonów przychodzących dotyczących udzielania informacji o zawartym ubezpieczeniu lub przyjęcie szkody,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami i Agentami.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zaangażowania w realizację wykonywanych zadań,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub studia zaoczne w trakcie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w 8-godzinnym systemie zmianowym,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • dodatkowe benefity (m.in. bezpłatne obiady dla rowerzystów, dofinansowanie do posiłków, przedszkole, opieka nad dziećmi w okresach wakacyjnych, opieka medyczna, darmowa siłownia w miejscu pracy, etc.),
  • rozwój w strukturach firmy zarówno w kierunku eksperckim jak i menadżerskim.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualizacja: 18 dni temu
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Adres
Gdańsk Jelitkowo
Jelitkowska
Ważne jeszcze 5 dni (do 23.08.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 28 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Hestii 1
NIP
585-000-16-90
ergohestia.pl
  • Numer ogłoszenia: 62775577
  • Data wyróżnienia: 9 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 9 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 376
  • Wyświetleń na liście: 84 074
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku