Konsultant ds. Windykacji

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 26 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • telefoniczna obsługa Klienta w zakresie nieopłaconych umów ubezpieczenia bądź innych zaległości wobec firmy,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu i terminowości odzyskiwania należności,
  • realizacja zadań mających na celu podniesienie efektywności Działu,
  • udział w projektach prowadzonych wewnątrz Biura Windykacji,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • pozytywnego nastawienia do powierzonych obowiązków,
  • umiejętności komunikacyjnych,
  • kreatywności i elastyczności w działaniu,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • znajomości technik negocjacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
  • pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach,
  • dodatkowe benefity: w tym siłownia, dofinansowanie w firmowej stołówce, opieka medyczna i stomatologiczna.
Adres
Gdańsk Jelitkowo
Jelitkowska
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Finanse / Bankowość,
Prawo / Windykacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61650387
  • Data wyróżnienia: 22 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 29 czerwca 2018
  • Aktualizacja: 22 listopada 2018
  • Wyświetleń: 4 001
  • Wyświetleń na liście: 389 418