Konsultant Działu Telefonicznej Obsługi Klienta z językiem ukraińskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wychodzące,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteśmy Contact Center, które przede wszystkim stawia na jakość pracy obsługi z klientem i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracyVectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy nasz Gdyński Team – cały czas pędzimy do przodu!
Konsultant Działu Telefonicznej Obsługi Klienta
Jesteśmy Contact Center, które przede wszystkim stawia na jakość pracy obsługi z klientem i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany Zespół, na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracy Vectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy nasz Gdyński Team – cały czas pędzimy do przodu! Konsultant Działu Telefonicznej Obsługi Klienta
TWOJE ZADANIA? ·
  • Obsługa klienta – techniczne połączenia telefoniczne (przychodzące), maile oraz czat.
  • Budowanie pozytywnych relacji i doświadczeń klientów.
  • Proponowanie dodatkowych usługach telekomunikacyjnych (np. HBO, Canal+ itd.).
  • Wspieranie klientów w korzystaniu z naszych produktów oraz udzielanie pomocy.
CENIMY SOBIE: ·
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wysoką kulturę osobistą. ·
  • Wiedzę na temat urządzeń technologicznych.
  • Otwartość na naukę nowych rzeczy i chęć rozwijania kompetencji.
  • Dobrą energię, którą możesz przenieść na cały zespół.
  • Doświadczenie w pracy z różnymi programami/ aplikacjami.
  • Dyspozycyjność - zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w Call Center.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego.
MOŻESZ LICZYĆ NA: ·
  • Wynagrodzenie w wysokości 22,80 zł brutto/h. Przy zrealizowaniu 160h – Twoje minimalne wynagrodzenie wyniesie 3650 zł brutto.
  • Ekstra wynagrodzenie za indywidualne wyniki obsługowe.
  • System prowizyjny, dzięki sprzedaży produktów.
  • Premię za frekwencję.
  • Szkolenia wprowadzające i dokształcające umiejętności miękkie (płatne od początku współpracy).
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie (pierwsza na 6 miesięcy).
  • Przy realizacji celów otrzymasz umowę o pracę (realny czas między 6-12 miesiącem od zatrudnienia).
  • Ścieżkę awansów kompetencyjnych oraz możliwość dalszego rozwoju w grupie Vectra. Benefity typu: dofinansowanie do pakietu sportowego MultiSport, program poleceń swoich znajomych, ofertę Vectra dla pracowników.
BRZMI INTERESUJĄCO? APLIKUJ!
Co się stanie dalej w procesie rekrutacyjnym?
1.     Uzupełnij formularz rekrutacyjny i dołącz swoje CV.
2.     W przypadku zainteresowania Twoim CV otrzymasz telefon od rekrutera.
3.     Spotkanie kwalifikacyjne online w aplikacji Teams.
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ. W tytule wpisz odpowiednią nazwę stanowiska.Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie klauzuli:Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA S.A., a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.