Konsultant Infolinii Medycznej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ubezpieczenia,
Przychodzące,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk Jasień

Grupa PZU od kilkunastu lat jest obecna na rynku prywatnej opieki medycznej.
Posiada kompleksową ofertę, która odpowiada na problemy zdrowotne klientów indywidualnych oraz firm:
  • Zapobiega, by uniknąć zachorowań i wypadków: programy profilaktyczne, strefy zdrowia, akcje szczepień, medycyna pracy, szkolenia z pierwszej pomocy.
  • Pomaga szybciej wrócić do zdrowia w przypadku choroby: wizyty lekarskie, diagnostyka, dofinansowanie do leków, leczenie szpitalne.
  • Wspiera w najtrudniejszych momentach życia: dedykowana opieka medyczna w przypadku chorób poważnych, leczenie po nieszczęśliwych wypadkach.

Twoje zadania:
  • Odbieranie połączeń od pacjentów, osób, które już mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać;
  • Umawianie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych;

Czekamy na Ciebie jeśli:
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz ludzi;
  • Jesteś ambitny, chcesz rozwijać nowe kompetencje;
  • Potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej;
  • Odpowiedzialnie i sumiennie podchodzisz do realizacji zadań;
Mile widziane doświadczenie w pracy w: CC, obsłudze klienta, recepcji medycznej

Korzyści dla Ciebie:
  • Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli;
  • Realne możliwości rozwoju i awansu;
  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne do pracy narzędzia;
  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb.

Codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania, nowi pacjenci potrzebujący Twojej pomocy.
W trakcie pracy oferujemy szkolenia pozwalające stale doskonalić Twoje umiejętności i podnosić wiedzę z zakresu obsługi opieki medycznej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również przetwarzane w celu archiwizacji i rekrutacji w przyszłości na inne stanowiska w Grupie PZU. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w polityce https://www.pzu.pl/informacja-prawna .
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62508608
  • Data wyróżnienia: 8 października 2020
  • Data wprowadzenia: 7 maja 2019
  • Aktualizacja: 18 września 2020
  • Wyświetleń: 17 227
  • Wyświetleń na liście: 662 440