Konsultant (-ka) ds. Sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Konsultant (-ka) ds. Sprzedaży

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy firmą, która od 24 lat spełnia podróżnicze marzenia Polaków. Wakacje.pl to największa w Polsce platforma e-commerce oraz sieć salonów sprzedaży w całej Polsce z bogatą ofertą turystyczną. Od 2015 roku jesteśmy częścią największego polskiego holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualna Polska Holding. W Wakacje.pl oferujemy tysiące różnorodnych wycieczek krajowych i zagranicznych, a także ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne. Stale rozwijamy naszą ofertę, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Jeśli do życia podchodzisz z #ENERGIĄ, cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, a w pracy stawiasz na #ZROZUMIENIE KLIENTA i #WSPÓŁPRACĘ, realizując zadania z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz chcesz mieć istotny wkład w to, że jesteśmy #INNOWACYJNI, dołącz do nas!


Kogo szukamy?
Osób, które wiedzą co oznacza hasło #ZROZUMIENIEKLIENTA! Jeśli jesteś komunikatywny, kochasz podróże i lubisz pracę z ludźmi to APLIKUJ!
Martwisz się, że nie masz doświadczenia? Spokojnie, nie wymagamy od Ciebie 10 lat pracy na podobnym stanowisku Z nami wystartujesz z swoją karierą.

Zakres obowiązków:
 • telefoniczna obsługa Klienta,
 • sprzedaż produktów turystycznych,
 • obsługa posprzedażowa wycieczek Klientów,
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Pracując u nas zyskasz:
 • elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie lub Umowa o Pracę),
 • świetną lokalizację biura, przy samym SKM Przymorze -Alchemia,
 • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
 • zwiedzanie hoteli dostępnych w ofercie w ramach wyjazdów Study Tour,
 • możliwość poznania firmy opartej na nowych technologiach, silnych wartościach i ambitnych celach
Nasze wymagania:

Wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA, jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, masz minimum średnie wykształcenie, jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a skuteczność to Twoje drugie imię? Czekamy na Ciebie!
Masz doświadczenie w sprzedaży? Rewelacja! Z automatu wskakujesz na wyższy poziom stanowiska na naszej ścieżce rozwoju!
Dołącz do nas! Rozwijaj się i wspólnie z nami zaplanuj swoją ścieżkę kariery!

Co oferujemy:
 • pracę w systemie zmianowym od 7:30-23:30 – dzięki temu pogodzisz pracę ze studiami, życiem prywatnym itp.;
 • Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 22,80 zł brutto na godzinę, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3400PLN (trzy tysiące osiemset złotych brutto). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za efektywność. Średnia jej wartość to około 800 zł brutto miesięcznie a w wysokim sezonie turystycznym około 1200 zł. Wszystko zależy od sezonu turystycznego, Twojego zaangażowania i efektywności swojej pracy. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu.
 • dodatkowo około 80% pracowników otrzymuje premię za sprzedaż. Średnia jej wartość to Około 1300 zł brutto miesięcznie w zależności od efektywności swojej pracy. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu;
 • szkolenie trwające 10 dni roboczych (za czas spędzony na szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie po przepracowaniu 150 godzin), podczas którego przekażemy Tobie całą naszą wiedzę z zakresu produktu, sprzedaży i systemów, na których pracujemy;
 • platforma benefitowa, Sam/a będziesz decydował/a na co wykorzystasz środki! Multisport? Opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
 • wellbeing – dbamy o Twój dobrostan psychofizyczny. Z nami masz dostęp do szkoleń rozwojowych, strefy mindspace, konsultacji psychologicznych zarówno w aspekcie rodzinnym i zawodowym oraz webinarów z dietetykami, trenerami fitness etc.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65142071

Aktualizacja: 05.04.2023

Wróć do góry