Konsultant (-ka) ds. Sprzedaży

Ogłoszenie maxi
Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 5 godzin temu

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.
Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.


Kogo szukamy?
Osób, które wiedzą co oznacza hasło #ZROZUMIENIEKLIENTA! Jeśli jesteś komunikatywny, kochasz podróże i lubisz pracę z ludźmi to APLIKUJ!
Martwisz się, że nie masz doświadczenia? Spokojnie, nie wymagamy od Ciebie 10 lat pracy na podobnym stanowisku Z nami wystartujesz z swoją karierą.
Pierwsze dwa szkolenia rozpoczynają się już 09 i 16 stycznia. Prowadzimy je w małych grupach, ilość miejsc ograniczona, także nie zastanawiaj się za długo!

Zakres obowiązków:
 • telefoniczna obsługa Klienta,
 • sprzedaż produktów turystycznych,
 • obsługa posprzedażowa wycieczek Klientów,
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Pracując u nas zyskasz:
 • elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie lub Umowa o Pracę),
 • świetną lokalizację biura, przy samym SKM Przymorze -Alchemia,
 • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
 • zwiedzanie hoteli dostępnych w ofercie w ramach wyjazdów Study Tour,
 • możliwość poznania firmy opartej na nowych technologiach, silnych wartościach i ambitnych celach
Nasze wymagania:

Wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA, jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, masz minimum średnie wykształcenie, jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a skuteczność to Twoje drugie imię? Czekamy na Ciebie!
Masz doświadczenie w sprzedaży? Rewelacja! Z automatu wskakujesz na wyższy poziom stanowiska na naszej ścieżce rozwoju!
Dołącz do nas! Rozwijaj się i wspólnie z nami zaplanuj swoją ścieżkę kariery!

Co oferujemy:
 • pracę w systemie zmianowym od 7:30-23:30 – dzięki temu pogodzisz pracę ze studiami, życiem prywatnym itp.;
 • Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 22,80 zł brutto na godzinę, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3400PLN (trzy tysiące osiemset złotych brutto). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za efektywność. Średnia jej wartość to około 800 zł brutto miesięcznie a w wysokim sezonie turystycznym około 1200 zł. Wszystko zależy od sezonu turystycznego, Twojego zaangażowania i efektywności swojej pracy. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu.
 • dodatkowo około 80% pracowników otrzymuje premię za sprzedaż. Średnia jej wartość to Około 1300 zł brutto miesięcznie w zależności od efektywności swojej pracy. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu;
 • szkolenie trwające 10 dni roboczych (za czas spędzony na szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie po przepracowaniu 150 godzin), podczas którego przekażemy Tobie całą naszą wiedzę z zakresu produktu, sprzedaży i systemów, na których pracujemy;
 • platformę benefitową, którą uruchamiamy od przyszłego roku! Sam/a będziesz decydował/a na co wykorzystasz środki! Multisport? Opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
 • wellbeing – dbamy o Twój dobrostan psychofizyczny. Z nami masz dostęp do szkoleń rozwojowych, strefy mindspace, konsultacji psychologicznych zarówno w aspekcie rodzinnym i zawodowym oraz webinarów z dietetykami, trenerami fitness etc.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Wakacje.pl

Młodszy(-a) Specjalista (-ka) ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 5 godzin temu
Rekrutacja online
avatar

Wakacje.pl

583001... Wyświetl numer
p...@wakac... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 413 

Profil pracodawcy

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?   Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 15 dni (do 15.02.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65142071
 • Data wyróżnienia: 31.01.2023
 • Data wprowadzenia: 19.12.2022
Zadzwoń E-mail