Konsultant telefoniczny & koordynatorka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
4 000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wash Dog:
Prowadzimy salony Wash Dog -myjnia i fryzjer dla psa w Trójmieście i Warszawie.
Naszymi salonami zarządzamy z Gdyni i dlatego szukamy osoby na stanowisko  “konsultant telefoniczny & koordynator”

Obowiązki:
  • umawianie wizyt na zabiegi w salonach Wash Dog (telefon/mail/system rezerwacji)
  • koordynowania i nadzorowania pracy salonów (telefon/ messenger/SMS)
  • administracja biura
  • rozliczenia
Wymagania:
  • komunikatywność- trzeba się dobrze i szybko dogadywać z Klientami i pracownikami
  • uprzejmość - jesteśmy dla siebie grzeczni
  • komunikacja w firmie: telefon, messenger, WhatsUp, jesteśmy ciągle online
  • narzędzia- google docs - dokumenty, arkusze, dysk google
  • doświadczenie na infolinii - DUŻY ATUT
  • rasy psów - znajomość psów jest niezbędna w pracy
  • język angielski - stopień komunikatywny

Nie aplikuj jeżeli:
  • nie lubisz jak dzwoni telefon- dzwoni non stop
  • lubisz cichą i spokojną pracę- u nas cały czas coś się dzieje
  • 15 min przed końcem pracy wyłączasz komputer- czasami trzeba zostać dłużej
  • szukasz czegoś na chwilę - potrzebujemy kogoś na stałe

Grafik:
  • wtorek-sobota 9:00 - 17:00
Warunki zatrudnienia:
  • stawka podstawowa (x /h ) + premia
  • umowa zlecenia

Rekrutacja:
ETAP 1: rozmowa telefoniczna
ETAP 2:  rozmowa stacjonarna

Informacje o firmie
Wash Dog -myjnia i fryzjer dla psa w Trójmieście i Warszawie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64065965
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 19 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 2 729
  • Wyświetleń na liście: 35 402