Ogłoszenie nieaktualne

Konsultant Telefoniczny

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 3800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie

Konsultant telefoniczny w branży sportowo turystycznej

1. Jeśli jesteś osobą, która:
  •  nie załamuje się, gdy słyszysz “nie” od klienta i po prostu dalej robisz swoje,
  •  umiejącą dyskutować,
  •  szanuje innych, nawet jeśli mają odmienne zdanie,
  •  jest zaangażowana w powierzone zadania
  •  łatwo rozumie innych – łatwo wczuwasz się w ich sytuację i potrafisz sobie wyobrazić, dlaczego zachowują się tak a nie inaczej,

... być może jesteś osobą, której poszukujemy na stanowisko Konsultanta telefonicznego w branży sportowo turystycznej.

2. Kilka słów o Nas:

Jesteśmy firmą prowadząca zajęcia sportowe dla dzieci w wieku od 4-14 roku życia, a naszą główną specjalizacją jest judo, taniec i akrobatyka.

Głównym założeniem naszych zajęć jest przekonanie dziecka, że sport jest „fajowski” (również z uwagi na zawiązywane podczas treningów relacje koleżeńskie) oraz uświadomienie mu, jak aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie. To wszystko przekazujemy młodym zawodnikom poprzez zabawę i odpowiednie zadania, co sprawia, że czas spędzony na treningu jest miły i przyjemny.

Naszym drugim celem jest stworzenie miejsca gdzie zawodnicy będą mogli trenować
wyczynowo i realizować swoje cele i marzenia podczas udziału w turniejach sportowych.

Jesteśmy klubem, który daje każdemu z Nas ogrom satysfakcji z pracy gdyż mamy w tym
większą misję i cel. To co nas wyróżnia to fakt, że słuchamy Naszych pracowników - czego oczekują, jakie mają pomysły oraz sugestie na zmiany. A jeśli nic nie mówią sami-
dopytujemy o to wszystko, ponieważ według polityki naszej firmy miejsce pracy ma być przestrzenią, do której idziemy z uśmiechem i zadowoleniem.

3.Zadania wykonywane podczas pracy:
  • kontakt telefoniczny z klientami i przedstawianie oferty naszej firmy
  • prowadzenie zapisów przeprowadzonych rozmów
  • raportowanie osiąganych rezultatów

4. Wymagania:
  • student lub absolwent szkoły wyższej o kierunku humanistyczny min. filologia,
  • psychologia, socjologia lub kierunków sportowych,
  • świetnie posługujesz się językiem polskim
  • rozmowa przez telefon to dla Ciebie kaszka z mleczkiem
  • samodyscyplina to Twoje drugie imię ponieważ praca będzie wykonywana głównie zdalnie
  • masz miejsce gdzie będziesz mógł spokojnie rozmawiać i w którym jest dostęp do
  • internetu

5.Oferujemy:
  • wynagrodzenie 3500 zł netto miesięcznie (rodzaj umowy do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • telefon i komputer służbowy
  • szkolenie wprowadzające z rozmów z klientami
  • szkolenie wprowadzające do oferty produktowej
  • preferowane godziny pracy 11:00-19:00
  • spotkania integracyjne
  • wsparcie ze strony głównego menadżera lub właściciela firmy

6.Jak aplikować?

Prześlij Nam kilka słów o sobie, w których zawrzesz również odpowiedzi na poniższe
pytania:
  • Czy pracowałeś wcześniej na takim stanowisku? Jeśli tak, opisz, gdzie i co robiłeś, jeśli nie - napisz, co robiłeś wcześniej zawodowo.
  • Dlaczego chciałbyś pracować na takim stanowisku?
  • Czy na co dzień jesteś związany ze sportem? Jeśli tak - jakie aktywności preferujesz?

Odpowiedzi na pytania prześlij na poniższy adres mailowy
[ukryte]

Aktualizacja: 06.06.2023