Konsultant Telesprzedaży na portalu internetowym

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
17
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Portal branży meblowej www.mebleinfo.pl
poszukuje Kandydatki na stanowisko Specjalisty do Spraw Telemarketingu i Sprzedaży Telefonicznej

Forma współpracy: PRACA ZDALNA Z DOMU
Godziny pracy: pn-pt 08:00 -16.00 , weekendy wolne.
Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej, zmobilizowanej osoby do pracy w sprzedaży telefonicznej. Osoba będzie zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowych tj. banery reklamowe, artykuły sponsorowane, kampanie mailingowe, formaty video, media społecznościowe.

Obowiązki:
  • nawiązywanie telefonicznego kontaktu z potencjalnymi Klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • terminowe raportowanie wyników
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w call center – warunek konieczny (mile widziane doświadczenie w sprzedaży reklam poparte wynikami)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie oraz ambicja
  • Dążenie do wyznaczonych celów
  • Cierpliwość, znajomość obsługi komputera
  • Raportowanie wyników
  • Własny komputer
Ze swojej strony zapewniamy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję i premię uzależnioną od efektów pracy
  • pełne wsparcie szkoleniowe oraz materiały sprzedażowe
  • system CRM z bazą klientów
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, system, baza danych
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: [ukryte]
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63195204
  • Data wyróżnienia: 23 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 22 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 24 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 425
  • Wyświetleń na liście: 4 774