Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konsultant w Biurze Obsługi Klienta/ Gdańsk Wrzeszcz

Miejsce pracy
Gdańsk Wrzeszcz  ul.  Gdańsk, al. Grunwaldzka 76-78, Profi-Lingua pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Nauka / Edukacja / Szkolenia, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • silna motywacja do realizacji celów sprzedażowych,
  • pozytywne nastawienie do zadań,
  • inicjatywa i zaangażowanie do pracy.
Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż kursów językowych w szkole,
  • pozyskiwanie klientów w oparciu o otrzymaną bazę danych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami,
  • udział w akcjach promocyjnych,
  • administracja.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • elastyczny grafik pracy,
  • motywujący system wynagrodzeń (stawka godzinowa + premia wynikowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych - zniżki na kursy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."