Konsultant/Konsultantka ds. obsługi klienta z językiem norweskim

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm działających w branży doradczo-księgowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta/Konsultantki ds. obsługi klienta. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole.

Zadania:
  • realizacja zadań związanych z rynkiem norweskim,
  • udzielanie konsultacji,
  • kontakt z klientami i partnerami firmy w języku polskim, angielskim i norweskim,
  • kontakt z urzędami i instytucjami norweskimi,
  • przygotowywanie materiałów eksperckich,
  • tworzenie artykułów branżowych na potrzeby firmy,
  • wsparcie merytoryczne działu obsługi klienta,
  • tłumaczenia;
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka norweskiego w piśmie i mowie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • dobra organizacja czasu pracy i systematyczność w działaniach,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zmianowości zadań,
  • sumienność,
  • dokładność;
Oferujemy:
  • kompleksowe szkolenia,
  • atrakcyjny systemem wynagrodzeń,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • umowę o pracę oraz dodatkowe 6 dni egenmelding w ciągu roku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [ukryte] wraz z klauzulą dotycząca przetwarzania danych osobowych.
Informacje o firmie
Polish Connection istnieje na rynku już od 2007 roku. Od tego czasu udało nam się skutecznie wykonać dziesiątki tysięcy usług zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorców działających w Norwegii oraz planujących otworzyć działalność w tym kraju. Nasza kadra oraz partnerzy biznesowi, to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu klienci od lat ufają naszym rozwiązaniom.

Nasi pracownicy posługują się biegle językami: polskim, norweskim, angielskim, rumuńskim, hiszpańskim oraz posiadają wiedzę i kompetencje w zakresie ustawodawstwa podatkowego, prawa pracy i innych przepisów w Norwegii. Na stałe współpracujemy z kancelariami adwokackimi, rewizorami oraz norweskimi instytucjami publicznymi, co daje możliwość zaoferowania kompleksowej usługi na miejscu.

Polish Connection posiada sieć biur w Norwegii, Polsce i Rumunii. Dzięki znajomości realiów danego kraju, języka oraz przepisów i prawodawstwa, jesteśmy w stanie tworzyć trwały pomost pomiędzy Norwegią a tymi krajami. Ma to ogromne znaczenie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych potrzebujących wsparcia zarówno w kraju ojczystym, jak i w Norwegii.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63913212
  • Data wyróżnienia: 18 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 18 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 991
  • Wyświetleń na liście: 45 228