Kontroler ilości i jakości - Polcargo

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Kontroler jakości i ilości
"POLCARGO INTERNATIONAL" sp. z o.o.
  Indyjska 13, 81-336 Gdynia, pomorskie.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny / specjalista
  • praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie nadzorów ilościowo-jakościowych podczas przeładunków towarów masowych w porcie
  • pobieranie próbek zbóż, nawozów, paliw itp.
  • rozliczenia ilościowe
  • wykonywanie prostych analiz przesiewowych i innych
Nasze wymagania
  • rzetelność i dokładność podczas wykonywanej pracy
  • nienaganne zdrowie
  • dyspozycyjność w systemie trójzmianowym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w dni wolne i święta (pełna gratyfikacja nadgodzin)
To oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zgranym i doświadczonym zespole oraz ciągły rozwój
  • przeszkolenie w zakresie wykonywanych zadań

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • benefity
Polcargo International Sp. z o.o. jest firmą rzeczoznawczo-kontrolną, posiadającą biura na terenie całego kraju. Sprawuje piecze nad międzynarodowym obrotem handlowym. Przeprowadza kontrole i opiniuje większość towarów będących przedmiotem polskiego eksportu i importu.

Aktualizacja: 30.05.2023