Ogłoszenie nieaktualne

Kontroler Jakości Dostaw

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości bądź zbliżonym
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów pakietu MS Office
Mile widziane:
  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości bieżących dostaw: elementów, materiałów, konstrukcji
  • Nadzór nad komponentem, wyrobem niezgodnym
  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy
  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową dostaw
  • Składanie raportów o zauważonych nieprawidłowościach podczas realizacji zleceń

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Aktualizacja: 28.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl