Kontroler Jakości

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
3 100
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 5 godzin temu | Nr ref: 2021/12

Poszukujemy sumiennych i odpowiedzialnych osób do pracy w porcie Gdynia przy inspekcjach ilości, ewidencjonowaniu oraz inspekcjach stanu ładunków oraz kontenerów, w trakcie ich składowania przeładunków na środki transportu. Praca charakterem zbliżona do pracy magazyniera. Oferujemy pełne przygotowanie oraz wdrożenie do pracy. 
Jest to również doskonała praca dla studentów studiów zaocznych na kierunkach transportowych i logistycznych pozwalająca na poznanie zasad pracy portu i zdobycie praktycznej wiedzy transportowej i ładunkoznawczej. Oferujemy możliwość odbycia płatnych praktyk.
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń z CV na adres p...@shipc... Wyświetl e-mail

 
Informacje o firmie
Shipcontrol Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm kontrolnych działających na terenie portów w Gdyni i Gdańsku.
Firma powstała blisko 60 lat temu. Shipcontrol zatrudnia wysoko wykwalifikowaną w zakresie rzeczoznawstwa i kontroli ilościowej załogę.
W ofercie Shipcontrol znajdują się różnorodne usługi kontroli ilości i jakości, dotyczące wszystkich ładunków występujących w obrocie portowo-morskim.
Doświadczenie firmy pozwala na elastyczne i efektywne tworzenie nowych usług kontrolnych, dostosowanych do potrzeb jej klientów.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
avatar

Shipcontrol. Sp z o.o.

601637... Wyświetl numer
p...@shipc... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 15 dni (do 06.02.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64663932
  • Data wyróżnienia: 21.01.2022
  • Data wprowadzenia: 14.01.2022
Zadzwoń SMS