Kontroler Jakości - Stolarnia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i budujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.  Nasza firma znana jest z innowacyjnych projektów, kunsztu i dbałości o szczegóły. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Jakości Stolarni.

Zakres obowiązków:
  • Kontrola przygotowanego mebla pod względem zgodności rysunku, użytych materiałów, jakości wykonania
  • Weryfikowanie poprawności poszczególnych lakierowanych elementów pod względem poprawności opisów, wymiarów i użytych materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji mebli po kontroli
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli
  • Koordynacja wysyłki mebla oraz elementów malowanych
  • Współpraca z pozostałymi działami Sunreef w zakresie prawidłowego przepływu elementów oraz bieżącej weryfikacji projektów
  • Określenie priorytetu odebranym elementom
  • Wstępne diagnozowanie defektów wraz z inicjacją akcji natychmiastowych w celu kontynuowania produkcji
  • Eskalowanie niezgodności z prawem do uzasadnionego zatrzymywania wyrobów i/lub procesów niezgodnych
  • Stały kontakt innymi działami Sunreef oraz brygadzistami S1 Tarcice i S2 Doki
  • Utrzymanie obszaru KJ Stolarni w należytym porządku zgodnie z normami BHP
  • Właściwe zapewnienie przekazania zmian

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • umiejętności w obsłudze komputera, pakiet MS Office (głównie Excel, Word)
  • Zdolności komunikacyjne
  • Zdolności analityczne
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stolarni i / lub w kontroli wizualnej.

To oferujemy:
  • Uczciwe warunki zatrudnienia adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę stacjonarną w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem
  • Ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł
  • Dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80%
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • Dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska

Aktualizacja: 13.06.2023