Koordynator administracyjno- finansowy biura (Office Manager)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Koordynator ds. Administracyjno- finansowych w międzynarodowej firmie z siedzibą w Gdańsku.

Zakres obowiązków
  • Administrowanie systemami oraz wewnętrznymi stronami internetowymi firmy
  • Zarządzanie przepływem dokumentacji finansowej wewnątrz firmy oraz z instytucjami zewnętrznymi
  • Prowadzenie bazy danych umów z kontrahentami
  • Generowanie i przygotowywanie raportów i sprawozdań dla Działów i Zarządu
  • Zarządzanie rozliczeniami podróży służbowych pracowników, zwrotami i wydatkami poniesionymi przez firmę
  • Przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz refaktur kosztowych dla księgowości
  • Zarządzanie wydawaniem służbowych kart płatniczych, prowadzenie list użytkowników kart
  • Weryfikacja należności i zobowiązań finansowych firmy
  • Właściwe dopasowanie kosztów do kategorii
Oczekujemy
  • Ukończone studia wyższe tytułem licencjata lub magistra w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub innej pokrewnej dziedzinie
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji  i/lub finansach, księgowości
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z obszarem finansów (mile widziane)
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z fakturowaniem, przepływem środków pieniężnych i kategoryzacją kosztów
  • Umiejętność przygotowywania raportów i przeprowadzania analiz
  • Znajomość programów i systemów ERP z zakresu finansów - mile widziane
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziane
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i indywidualnie
  • Umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacji
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z siedzibą w Gdańsku Oliwa
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań
  • Duże możliwości samodzielnej pracy
  • Stałe wynagrodzenie wraz systemem bonusowym
  • Ubezpieczenie medyczne i grupowe
  • Pracę w nowoczesnym środowisku pracy
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do kursów językowych

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64842671
  • Data wyróżnienia: 27.05.2022
  • Data wprowadzenia: 20.05.2022