Koordynator/ asystent/ pracownik obsługi klienta

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 200
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Stanowiska asystenckie,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Aktualizacja: 21 dni temu

Poszukujemy od zaraz do pracy w Kancelarii Tłumaczeń koordynatora ds. projektów tłumaczeniowych/ pracownika biurowego na pełen etat w Gdańsku Wrzeszczu.

Twój zakres obowiązków
  • nadzór nad pełnym procesem tłumaczeń pisemnych i ustnych (planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie),
  • zarządzanie procesem podziału pracy podczas realizacji usługi,
  • bezpośrednia współpraca z klientami w zakresie ich obsługi,
  • kontrola jakość projektów i ich terminowej realizacji,
  • inne prace wynikające z charakteru oferowanego stanowiska pracy
Nasze wymagania
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego (zasad gramatyki, ortografii, interpunkcji) oraz j. angielskiego/niemieckiego pozwalającą na swobodną komunikację pisemną oraz ustną,
  • umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość,
  • umiejętność skutecznej komunikacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub obsłudze klienta,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę
  • dużą samodzielność i możliwość samorealizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością awansu
  • dogodną lokalizację z łatwym dojazdem – GDAŃSK WRZESZCZ (1 min od skm)
Mile widziani studenci zaoczni studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku: filologia angielska/ niemiecka lub lingwistyka stosowana.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: k...@wp.pl Wyświetl e-mail wraz z CV.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie podstawowe

Kamila Anton

575177... Wyświetl numer
k...@wp.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Lendziona 4
Ważne jeszcze 8 dni (do 25.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64492933
  • Data wyróżnienia: 25.09.2021
  • Data wprowadzenia: 25.09.2021
  • Aktualizacja: 25.09.2021
Zadzwoń SMS