Koordynator ds. instalacji sanitarnych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma KSS Group Sp. z o.o. w związku z podjęciem nowego projektu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Koordynator ds. instalacji sanitarnych i wentylacji

Wymagania:
- wykształcenie  techniczne kierunkowe
- minimum 3 lata doświadczenia (warunek konieczny)
- mile widziane uprawnienia budowlane

Zakres obowiązków:
-koordynowanie prac instalacji sanitarnej i wentylacji na projekcie
-koordynowanie zasobów ludzkich potrzebnych do pracy na projekcie
-nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
-rozliczenia projektu
-zamawianie materiałów i narzędzi potrzebnych do pracy

Oferujemy:
-samodzielne stanowisko,
-narzędzia do pracy: laptop, telefon, auto służbowe,
-umowę
-miejsce pracy:  Trójmiasto

Czekamy na CV bądź kontakt telefoniczny od osób lubiących pracować w dynamicznej atmosferze, lubiących zmiany i wyzwania.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63744953
  • Data wyróżnienia: 16 września 2020
  • Data wprowadzenia: 16 września 2020
  • Aktualizacja: 16 września 2020
  • Wyświetleń: 445
  • Wyświetleń na liście: 15 958