Koordynator ds. nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: FLN/43/10/2020

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.
Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

STANOWISKO: KOORDYNATOR DS. NIERUCHOMOŚCI

TWOJE ZADANIA:
  • zarządzanie portfelem nieruchomości Grupy GPEC na poziomie operacyjnym
  • planowanie i koordynowanie przebiegu prac konserwacyjnych, remontowych i budowlanych
  • zapewnienie właściwej realizacji związanych z utrzymaniem nieruchomości
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi, nadzór ich pracy oraz kontrola jakości wykonywanych usług
  • sporządzanie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie jej aktualności i kompletności

NASZE OCZEKIWANIA:
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze technicznego zarządzania nieruchomościami
  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub kierunków pokrewnych
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i Word
  • znajomość programu AutoCad
  • prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
OFERUJEMY:
  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • praca zdalna / system hybrydowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (m.in.: udział w wydarzeniach branżowych, możliwość zdobywania uprawnień)
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • opiekę medyczną
  • elastyczny czas pracy
Dołącz do zespołu Grupy GPEC!
Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV. Na Twoje CV czekamy do 27.11.2020 r.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63860027
  • Data wyróżnienia: 28 października 2020
  • Data wprowadzenia: 28 października 2020
  • Aktualizacja: 28 października 2020
  • Wyświetleń: 670
  • Wyświetleń na liście: 8 427