Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator ds. ochrony

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o. poszukuje

Koordynatora ds. ochrony

Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA

  • współpraca z klientami i w obszarach bieżącej  realizacji usług
  • kontrolowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu pracowników
  • prowadzenie działań operacyjnych w ramach realizacji usługi ochrony
  • raportowanie i przygotowywanie sprawozdań na potrzeby pracodawcy oraz kontrahenta
  • prowadzenie spraw administracyjnych dotyczących realizacji zleceń
WYMAGANIA :
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności planowania
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelne podejście do powierzonych zadań,
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania pozytywnych relacji
  • doświadczenie w koordynowaniu pracą ludzi
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: [ukryte] z dopiskiem Koordynator ds. ochrony

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
 Zgadzam się na przetwarzanie przez Taurus Agencja Ochrony Mienia sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Aktualizacja: 17.08.2023