Koordynator ds. Personalnych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Do Hotelu**** poszukujemy  Koordynatora ds. Personalnych.

Obowiązki:
  • Bieżące wsparcie pracowników hotelu w obszarach HR (rekrutacja, przygotowywanie umów, przedłużanie umów, awanse wewnętrzne, oceny pracownicze itp.);
  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowym;
  • Wdrażanie nowych projektów i inicjatyw wraz z zespołem;
  • Prowadzenie Ewidencji Czasu Pracy
  • Archiwizacja dokumentacji
Wymagania:
  • Doświadczenie zdobyte w dziale HR,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem czasu pracy,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi;
  • Biegła znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+),
  • Znajomość systemów Workday  będzie dużym atutem;
  • Otwartość na zmiany, proaktywność, kreatywne podejście do wyzwań
  • Chęć ciągłego rozwoju
Oferujemy:
  • zdobycie cennego doświadczenia w atmosferze pełnego szacunku
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna
  • MultiSport
  • pyszne obiady
  • firmowe zniżki na usługi na całym świecie
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres: [ukryte] w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65116819
  • Data wyróżnienia: 10.12.2022
  • Data wprowadzenia: 01.12.2022